MOBİL KARTLAR

Toplu Taşımada MOBİL KART Uygulaması Başladı

Cep telefonunuz MMS alabiliyor ise, tüm toplu taşıma araçlarında aynı kartlarınız gibi TAM ve İNDİRİMLİ için telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Soru
1

A-Kent MOBİL KART uygulaması nedir?

A-Kent MOBİL KART Uygulaması, Antalya’da şehir içi toplu taşımacılık hizmeti veren minibüs, otobüsler ve raylı sistem araçlarında cep telefonunuz ile biniş yapmanıza imkan tanıyan, güvenli bir uygulamadır.

Soru
2

Her cep telefonunda A-Kent MOBİL KART kullanabilir miyim?

MMS (Resimli Mesaj) mesaj alabilen ve MMS mesaj ayarları yapılmış her cep telefonunda A-Kent MOBİL KART uygulamasını kullanabilirsiniz.


 
Soru
3

Cep telefonumun MMS alıp almadığını nasıl öğreneceğim, eğer MMS alıyor ise MMS ayarlarını nasıl yapacağım.

MMS ayarları için şebeke sağlayıcınıza başvurmanız ve ayarların tarafınıza gönderilmesini talep etmeniz gerekmektedir.
NOT: MMS ayarlarını istediğinizde GPRS ayarları otomatik gelmektedir. Operatörünüzden MMS ayarlarını istediğinizde GPRS ayarlarınızın da olup olmadığını teyit ediniz…

Soru
4

A-Kent MOBİL KART uygulamasını kullanabilmek için ne yapmalıyım.

A-Kent MOBİL KART ile Cep Telefonunuzdan toplu taşıma araçlarında biniş yapabilmek için;
Gişelerimize bizzat başvurarak veya www.a-kent.com internet adresine başvurarak form doldurmanız Mobil Bileti tercih ettiğinizi gösteriri kutuyu işaretlemeniz, Bu işlemlerden sonra sistemimiz size bir MMS mesajı atacak ve Mobil Biletiniz tarafınıza teslim edilecektir. Biletinizi tüm validatör ve turnikelerde kullanabilirsiniz. A-KENT gişeleri, www.a-kent.com Internet adresi dışında MOBİL BİLET vermeye yetkilendirilmiş kişi ve kurum yoktur. A-KENT raylı sistem gişeleri, www.a-kent.com internet adresi dışında A-KENT MOBİL BİLET alıp kullanmanız mümkün değildir. Lütfen kötü niyetli kişilerin iyi niyetinizi suistimaline imkan tanımamak için gerekli dikkat ve özeni gösteriniz.